В Луцькому національному технічному університеті  відбулося продовження циклу лекцій із закордонного університету за запрошенням заступника декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Ірини Задорожнікової.

Цього разу, у ролі спікера виступила доцент Інституту архітектури та містобудування Зеленогурського університету Інна Абрамюк.

лекціялекціялекціялекція

Слухачами лекції стали студенти-бакалаври освітніх програм 192 Будівництво та цивільна інженерія та 191 Архітектури та містобудування. Під час сьогоднішньої зустрічі учасники обговорили тему «Сприйняття сучасного суспільного простору. Людина, простір, місто».

Варто відзначити, що співпраця ЛНТУ із науковцями Зеленогурського університету реалізується впродовж тривалого часу, в рамках якої, наша науковиця  Інна Абрамюк здійснює викладацьку діяльність в Польщі і паралельно навчає українських та іноземних студентів.

лекціялекціялекціялекціялекціялекція