Сьогодні у Луцькому національному технічному університеті за запрошенням заступника декана факультету архітектури, будівництва та дизайну Ірини Задорожнікової відбулася онлайн-зустріч з польським лектором-доцентом Агнешкою Вержбицькою. Спікерка представляє Інститут архітектури та містобудування Зеленогурського університету.

лекціялекціялекція

Слухачами лекції стали студенти-бакалаври освітніх програм 192 Будівництво та цивільна інженерія та 191 Архітектури та містобудування, а основною темою спілкування була: «On designing ninja-proof places. Architecture and its influence on the everyday social life».

Учасники зустрічі обговорили тему архітектури та її впливу на щоденне суспільне життя. Іноземні лектори започаткували курс лекцій, які читаються англійською мовою для того, щоб студенти набували досвід у вивченні нових дисциплін.

лекція
лекціялекціялекціялекціялекціялекціялекція

«Сподіваємось на плідну співпрацю із Зеленогурським університетом, щоб студенти здобували знання у сфері архітектури та містобудування й розширювали свої можливості за кордоном», -  зауважує доцент Ірина Задорожнікова.

Варто відзначити, що співпраця ЛНТУ із науковцями Зеленогурського університету триває не перший рік. Раніше студенти польського ЗВО та ЛНТУ брали участь у проекті молодіжного обміну, а нині наша науковиця кафедри архітектури та дизайну Інна Абрамюк бере участь у програмі міжнародної мобільності, здійснюючи викладацьку діяльність.

лекція

лекціялекціялекціялекціялекція