Про досягнення студентів кафедри «Автомобільні дороги та аеродроми»

16 квітня 2015 року на базі Національного транспортного університету у м. Києві було проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми». Учасниками олімпіади стали 31 студент IVV курсів з 9 провідних вищих навчальних закладів України.

Луцький НТУ на олімпіаді представляли студенти факультету будівництва та дизайну – груп БДН (АДА)-42 Олександр Гречко, Михайло Максимюк та  АДАм-51 Сергій Чикор. Керівник команди – асистент кафедри автомобільних доріг та аеродромів Марія Коваль.

Під час проведення олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання, які охоплювали основні дисципліни зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми: «Проектування доріг та аеродромів», «Технологія будівництва автомобільних доріг», «Будівельне матеріалознавство», «Експлуатація автомобільних доріг», «Інженерна геодезія», «Транспортні споруди на дорогах».

Конкуренція була дуже великою, адже учасниками були кращі з кращих студентів спеціальності. В результаті нелегкої боротьби студент Олександр Гречко посів почесне третє місце в індивідуальному заліку, а команда нашого університету здобула друге місце в загальному командному заліку. Перші місця здобули команди організаторів турніру (Національний транспортний університет) та команда з провідного ВНЗ України по спеціальності «Автомобільні дороги та аеродроми» – Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Варто відзначити і значні досягнення студентів з окремих дисциплін. Так, Михайло Максимюк зайняв ІІІ місце з дисципліни «Проектування доріг та аеродромів», а Сергій Чикор зайняв ІІІ місце з дисципліни «Технологія будівництва автомобільних доріг».

Команда значно покращила свої результати – минулого року команда посіла третє місце у загальному командному заліку.

Марія Коваль,

асистент  кафедри автомобільних