Про розвиток бренду молодого науковця та діяльності вчених в умовах війни: ЛНТУ на форумі рад молодих вчених

27 жовтня відбулася ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених, участь в якій взяв голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ Микола Поліщук. Захід організовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та відбувався за участі міністра МОН Сергія Шкарлета.

ФОТО

Під час онлайн-зустрічі, науковці обговорювались актуальні проблеми та перспективи діяльності молодих вчених в умовах війни в Україні. Учасники форуму були розподілені на зали для обговорення проблем відповідно до регіонів України.

ФОТО

Так, голова товариства молодих вчених ЛНТУ Микола Поліщук мав можливість представити стендову доповідь про діяльність товариства на тему: «Розвиток бренду молодого науковця в ЛНТУ».

Спікерами на панельному засіданні «Міжнародна підтримка українських науковців – ніхто не залишився осторонь» були представники міжнародних організацій та наукових установ, професійних об’єднань, запрошені науковці рад молодих вчених світу.

За результатами заходу затверджено Резолюцію ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених.