Про розвиток бренду молодого науковця та діяльності вчених в умовах війни: ЛНТУ на форумі рад молодих вчених
27 жовтня відбулася ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених, участь в якій взяв голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛНТУ Микола Поліщук. Захід організовано Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та відбувався за участі міністра МОН Сергія Шкарлета.
![ФОТО](/sites/default/files/inline-images/image_2022-10-27_14-51-59.png)
Під час онлайн-зустрічі, науковці обговорювались актуальні проблеми та перспективи діяльності молодих вчених в умовах війни в Україні. Учасники форуму були розподілені на зали для обговорення проблем відповідно до регіонів України.
![ФОТО](/sites/default/files/inline-images/image_2022-10-27_14-52-11.png)
Так, голова товариства молодих вчених ЛНТУ Микола Поліщук мав можливість представити стендову доповідь про діяльність товариства на тему: «Розвиток бренду молодого науковця в ЛНТУ».
Спікерами на панельному засіданні «Міжнародна підтримка українських науковців – ніхто не залишився осторонь» були представники міжнародних організацій та наукових установ, професійних об’єднань, запрошені науковці рад молодих вчених світу.
За результатами заходу затверджено Резолюцію ІІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених.
![ФОТО](/sites/default/files/inline-images/image_2022-10-27_14-51-59_0.png)