В перший день тижня психології в ЛНТУ, за організації кафедри соціогуманітарних технологій, відбувся тренінг «Розвиток емоційного інтелекту як основа успішної особистості». Захід провела тренерка Ольга Кухарчук - психотерапевтка та практична психологиня.

Психологія

На тренінгу розібрали основні поняття, які виокремлюює Деніел Гоулман у своїй книзі: - самосвідомість - саморегуляція - мотивація - емпатія - соціальні навички. Кожне із тверджень підкріпили вправами,які зблизили студентів, розвинули комунікативні навички, а когось, навіть, вивели із зони комфорту.

ПсихологіяПсихологія

Студенти попрацювали із метафоричними картами, виокремили свої сильні та слабкі сторони, цінності, вчились прислухатись до себе та інших і не боятись проявляти справжні емоції. На завершення тренінгу тренерка провела тест на рівень емоційного інтелекту, під час якого всі зрозуміли, над чим варто працювати і що потрібно розвивати кожному.

Нагадуємо, що з 23 квітня в ЛНТУ проходить тиждень психології, в рамках якого студенти групи ПС- 22 проводять збір коштів на ЗСУ. За довільний донат можна отримати цукерочку з передбаченням. Збір відбуватиметься до кінця тижня на 1 поверсі головного корпусу.

психологіяпсихологіяпсихологіяпсихологіяпсихологія

Кафедра соціогуманітарних технологій