Доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Борис Придальний відбув стажування у Мельбурнському університеті (Австралія) за фінансової підтримки Ukraine-Australia Research Fund від  Australian Academy of Science. Робота проводился в Department of Mechanical Engineering на Faculty of Engineering and Information Technology (FEIT) під керівництвом Prof. Kevin Otto.

стажування

Одне з перших та найбільш ґрунтовних знайомств з науковими спрямуванням роботи департаменту відбувалося під час щотижневого відвідування MISE Research Group Meetings.

Основною метою даних зустрічей є представлення та обговорення результатів роботи PhD студентів за поточні короткі проміжки часу. Під час першого візиту MISE Research Group Meetings Борису запропонували зробити наукову доповідь про результати його дисертаційних досліджень, що він відразу здійснив на наступному засіданні.

Для забезпечення належного рівня професійної взаємодії та обміну досвідом в науково-дослідній сфері керівництво департаменту організувало  11 індивідуальних зустрічей з провідними науковцями підрозділу.

стажуваннястажуваннястажуваннястажування

«Особливо захоплюючим стало ознайомлення з оснащенням приміщень для проведення навчального процесу.  Цікавим видом випускної роботи здобувачів освіти, що застосовується у Мельбурнському університеті є Capstone projects. Більш детально про це дізнався під час відвідування заходу, що спрямований на демонстрацію студентами проміжних результатів таких проектів під назвою Mini Capstone Conference», - ділиться своїми враженнями Борис Придальний.

Для ознайомлення з робочими аспектам організації функціонування факультету відвідав робочі засідання колективу, що мають назву APC Meeting, організації освітнього процесу та практичні заняття  Prof. Kevin Otto, Dr Bagus Nugroho, Prof. Katja Hölttä-Otto. Однією з особливостей організації засідань працівників (різних організаційних рівнів) є забезпечення університетом доставки їжі (близько 20ти страв), якщо засідання передбачають використання часу обідньої перерви.

стажуваннястажуваннястажуваннястажуваннястажування

На прохання Бориса, керівництво департаменту погодилося організувати спеціальне засідання Research Seminar, де він мав змогу доповісти результати своїх дисертаційних досліджень у вигляді презентації з 50-ти слайдів, а також провести Q&A сесію за представленими матеріалами. За результатами доповіді та дискусійного обговорення отримав офіційний висновок Research Seminar.

В якості своєрідного відзначення доповіді йому подарували худі з логотипами університету та факультету. Зокрема, цю подію традиційно відзначили колективним ланчем. За результатами доповіді та візиту отримав офіційні документи у вигляді висновку та сертифікату.

стажуваннястажуваннястажуваннястажування