У стінах Луцького національного технічного університету відбулася цікава та натхненна зустріч із українською fashion бізнес-леді, співзасновницею бренду одягу Oleksandra Zabiiaka та нішевої парфумерії Sillage Олександрою Забіякою.

Захід відбувся за проектом "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project).

фешн індустрія

Поспілкуватися із гостею та почерпнути максимум корисних порад та професійного досвіду мали нагоду викладачі та студенти кафедри технології легкої промисловості ОП «Технології легкої промисловості», ОП "Фешн-індустрія" та ОП "Дизайн", на чолі із деканом факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентиною Ткачук.

«Ми вивчаємо фешн індустрію, її положення і розвиток у світі. Разом зі студентами зараз ми вчимо  світові та українські бренди. Зі світовими уже частково розібралися, а тепер починаємо відкривати для себе українську фешн-індустрію. Найкраще про це може розповісти людина, яка сама створила власний бренд і може поділитися практичним досвідом свого становлення», - зазначила доцент кафедри Тетяна Головенко.

фешн індустріяфешн індустріяфешн індустрія

Випускниця ЛНТУ Олександра Забіяка, передусім, висловила вдячність за запрошення і наголосила, що їй надто приємно зустрітися із молоддю, яка прагне розвиватися, реалізовувати свої таланти та створювати український продукт.

Тож спікерка розповіла студентам про те, як починала власний бізнес, чому обрала саме фешн-індустрію, як створювала бренд і шукала вдале місце для його реалізації. Дівчина поділилася досвідом долання викликів у час війни та виходу на міжнародний рівень.

Студенти мали нагоду у вільному форматі спілкування поставити ті запитання, які їх цікавили, перейняти досвід та почути корисні поради. Більше того, молодь вразила гостю заздалегідь підготованою презентацією про бренд Олександри.

Дякуємо Олександрі Забіяці за цікаву і натхненну зустріч, раді подальшій співпраці та реалізації спільних креативних проектів.

фешн індустріяфешн індустріяфешн індустріяфешн індустріяфешн індустріяфешн індустріяфешн індустрія