Про відзначення 20-ої річниці
Конституції України

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 28.03.2016 р. № 18/4-55-16 «щодо рекомендацій з відзначення 20-ої річниці Конституції України» викладачами кафедри філософії, політології та права Луцького НТУ був запланований та проведений круглий стіл на тему «Конституційний процес в Україні: історія, сьогодення та перспективи».

Захід відбувся 3 червня 2016 року, в якому крім викладачів кафедри взяли участь 16 студентів. У своїх доповідях студенти охопили широкий спектр питань: від поняття «державний суверенітет» до актуальних питань законодавчого процесу в Україні. Активну участь в організації та проведенні круглого столу взяли доценти кафедри Алла Земко, Тетяна Полухтович, Наталія Щербюк.

За результатами роботи «круглого столу» видано його програму.

Олександр Ситник,
завідувач кафедри філософії,