На факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій відбулося чергове засідання комісії з якості.

Згідно з планом були розглянуті результати моніторингу усіх освітніх програм (ОП) факультету. Гарантами були визначені сильні та слабкі сторони ОП та проаналізовані ризики. Взяті до уваги рекомендації роботодавців під час обговорення ОП. Члени комісії підтвердили результати моніторингу та виставили оцінки згідно визначених критеріїв.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Важливим було питання про результати оцінювання здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та оприлюднення результатів таких оцінювань. Декан Галина Герасимчук представила опрацьовані результати опитувань у формі діаграм, наголосивши на що варто звернути увагу для покращення якості освітнього процесу при викладанні. Представники студентства, Марія Купрійчик та Ольга Ябковська, поділилися досвідом такого опитування і підтвердили його важливість та зворотній зв’язок.

ФЦОСТ

Якість освіти безперечно залежить від професійної кваліфікації науково-педагогічних працівників (НПП). Завідувачі кафедр зробили аналіз відповідності НПП та підтвердили їх освітню та професійну кваліфікацію. Професійному розвитку викладачів ОП сприяють підвищення кваліфікації, міжнародні стажування, одержання наукового ступеня, різноманітні семінари, практикуми, тренінги, вебінари.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Інформація за всіма освітніми програмами висвітлена на сайті університету, на сторінках кафедр у структурованих вкладках, які розкривають кожну ОП і  в умовах воєнного стану не становлять загрози національній безпеці.

ФЦОСТ