Перейти до основного вмісту

«Проект вашого життя може змінити усю Україну», - ректор Всеукраїнської філії IMEI у Луцькому НТУ

13 квітня до Луцького національного технічного університету прибув професор та ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту (International Mind Education Institute, Республіка Корея) Пак Сонг Су.

Зокрема, професор Пак Сонг Су прочитав студентам лекцію на тему «Який рівень вашого майнду?». Ректор інституту запевнив, що за годину він зумів би навчити лучан читати і навіть писати корейською мовою. Пак Сонг Су розповів та показав відео про нелегкий шлях Південної Кореї, яка ще 60 років тому була чи не найбіднішою у світі, а сьогодні – у ТОП-10 найрозвинутіших країн. Професор каже, що для того «аби підняти країну, передусім треба звільнити свою свідомість».

Розповідаючи про правильне формування свідомості та важливість мріяти, професор задавав присутнім легкі, але з родзинкою запитання, на кшталт: скільки хлопці планують у майбутньому заробляти та на скільки дорого дівчата себе оцінюють, як майбутніх дружин. «Необхідно вийти заміж за того чоловіка, який готовий віддати за вас багато, в протилежному випадку – тебе зневажатимуть», - резюмував Пак Сонг Су.

Крім того, професор зауважив, що людина, яка не розвивається, не матиме більшої зарплати. Її величина залежить напряму від професійності, «якості». А відтак зауважив, що майнд – це проект життя, що має мати кожен: «Усі знають про заправку «Шелл». А хто знає, чому її бренд мушля? А тому, що власник цієї компанії розпочинав бізнес з продажу намиста з мушлі. Тобто це компанія з історією. Кожен з вас має мати свою історію».

Згодом ректор інституту провів короткий екскурс рівнями майнду, від 5-го до 1-го: пятий, найнижчий – це людина, яка залежна від компютерних ігор, алкоголю та наркотиків; четвертий – від їжі, плотських утіх та сну; третій – сконцентрована на реальності; другий – долає обмеження; ну і перший – абсолютно успішна людина. Тож, лектор закликав усіх розвивати себе та йти вперед.

Також, на прикладі світової чемпіонки з фігурного катання, Пак Сонг Су довів присутнім, наскільки важливо після кожного падіння підійматися та продовжувати рухатися за своєю мрією: «Людина, яка кидає виклик, обовязково помиляється. Не кинувши виклик – не буде жодного успіху. Тож, якщо ми постійно помиляємося, рівень нашого майнду росте».

На завершення лекції професор показав студентам відео про Ніка Вуйчіча, успішного чоловіка без рук і ніг. Ще у дитинстві він хотів покінчити з собою, однак знайшов причину жити – передавати людям надію, сміливість. Нік переконує, що після падіння потрібно завжди підійматися, скільки разів не довелося б.

«Проект вашого життя може змінити усю Україну», - завершив лекцію ректор Всеукраїнської філії Міжнародного інституту розвитку інтелекту.

Опісля відбулася робоча зустріч Пак Сонг Су та ректора Луцького НТУ Петра Савчука, які обговорили майбутні спільні заходи в рамках співдружності навчальних закладів.

Довідка:

Міжнародний інститут розвитку інтелекту. Найголовнішою передумовою здорового суспільства є наявність правильного мислення у його членів. Цей спосіб мислення не можна побачити очима, він схожий на план будівництва. Як форма і структура будівлі змінюються згідно з проектом, так і життя змінюється в залежності від способу мислення людини. Якщо ви хочете змін у житті, не намагайтесь докладати зусиль для цього, а найперше і найголовніше, зверніть своє серце туди, де б ви хотіли змін. Коли ви змінюєте своє відношення, ваше життя і обставини також змінюються. Люди проживають життя в постійних зусиллях змінити себе, й не можуть звільнитись від цієї нав’язливої ідеї, тому що не знають законів нашої душі. Міжнародний Інститут розвитку інтелекту показує, як працює наша душа, виховує і прививає правильне мислення, що приносить справжні зміни в житті. Таким чином, Інститут безупинно намагається допомогти людям жити щасливим життям, долаючи проблеми й лікуючи хворе суспільство шляхом виховання правильного характеру й способу мислення.

Історія заснування IMEI. У липні 2012 року, у приміщені Nurimaru APEC House, місто Пусан (Республіка Корея) відбувся другий Світовий форум міністрів у справах молоді та освіти (The 2nd Minister of Youth World Forum). Під час форуму, міністрами з 24 країн світу було досягнуто домовленості створити інноваційний інститут для реалізації поставленої мети – формування сучасної людини з інноваційним типом мислення. Таким чином в 2013 році у Республіці Корея був офіційно зареєстрований Міжнародний інститут розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» (IMEI). Завдяки підтримці урядів 58 країн світу IMEI активно працює та допомагає молоді.

IMEI у освітній сфері. Починаючи з 2016 р. MIND-лекції активно впроваджуються в освітню систему України. 28 січня 2016 року в місті Києві відбувся перший Всеукраїнський форум лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту. Понад 250 представників навчальних закладів України зібрались у готелі «Русь» з метою обговорення нового напрямку розвитку світової освіти. Перед гостями виступив лектор Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Кім Хон Рьоль (Республіка Корея) з презентацією діяльності інституту в різних країнах світу, а заступник ректора Міжнародного інституту розвитку інтелекту, професор Лі Хі Мун (Республіка Корея) прочитав лекцію «Справжні зміни через інноваційне мислення». «Форум дуже потрібний, оскільки сприяє змінам у свідомості людини та презентує нестандартні для української освіти погляди. Лекції і за змістом, і за манерою подачі інформації мене дуже вразили. На яскравих простих прикладах починаєш розуміти складні та глибокі процеси». Також виступила Бєлофастова Таїсія Юріївна / проректор з науково-педагогічної та соціально- гуманітарної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка. У березні 2016 року було проведено Перший в Україні MINDтренінг лідерів освіти. Захід відбувся на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», за участі лекторів IMEI Пак Ян Су та Лі Мьон Гу (Південна Корея). Майже дві сотні небайдужих викладачів, розуміючи проблему сучасності, ретельно вивчали новітні напрямки розвитку особистості у світі. У квітні 2016 року було проведено Другий Mind-тренінг із впровадження системи інноваційного мислення у навчальних закладах України. Захід відбувся у приміщенні Будинку офіцерів, у центрі Києва. Впровадження інноваційного мислення до освітньої системи України розпочалося серією MIND-тренінгів, організованих Міжнародним інститутом розвитку інтелекту (IMEI), республіка Корея.

 


 

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...