ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ПОДОРОЖ СТУДЕНТІВ
НА ПАТ «ВОЛИНЬ-АВТО»

Як зрозуміти – хто ти і яке місце займеш у суспільстві в майбутньому? Як вчасно розпізнати свої таланти? На ці та багато інших питань студенти факультету обліку та фінансів та факультету бізнесу отримали відповідь у рамках проведеної професіографічної екскурсії на ПАТ «Волинь-Авто», яку організували 9 жовтня 2015 року провідні фахівці Луцького міського центру зайнятості Інна Матвіюк та Оксана Доброжанська.

Нині ПАТ «Волинь-Авто» – сучасне, модернізоване автосервісне підприємство європейського рівня, офіційним дилером якого є Корпорація УкрАВТО, що представляє на ринку України такі бренди як Mercedes, KIA, Opel, Chevrolet, Chery, ZAZ та ін.

В ході цікавої та пізнавальної екскурсії відвідувачі ознайомилися з виробничими та складськими приміщеннями; з організацією виробничих процесів в цехах та власне з процесом технічного обслуговування та ремонту автомобілів; з роботою персоналу; з окремими економічними аспектами роботи підприємства; з пропозиціями виставкового автомобільного салону тощо.

Студенти цікавилися інформацією стосовно організації роботи підприємства, можливості працевлаштування на ньому та проходження виробничої, фахової та переддипломної практик.

Сподіваємося, що подібні професіографічні екскурсії допоможуть майбутнім випускникам у визначенні свого професійного шляху.

Вікторія Дорош,
заступник декана факультету обліку та фінансів

Леся Іщук,
доцент кафедри фінансів