Перейти до основного вмісту

На факультеті аграрних технологій та екології відбувається постійне залучення професіоналів практиків та фахівців аграрної галузі до проведення практичних занять.

Так, для студентів третього курсу освітньої програми «Агроінженерія» у межах дисципліни «Збереження, первинна обробка, та транспортування сільськогосподарської продукції» керівником лабораторії Ольгою Забєлкіною було проведене поглиблене вивчення теми практичного заняття «Визначення кількісно-якісних показників зерна під час його збереження». Заняття відбувалось на базі лабораторії елеваторного комплексу «Звиняче». Студенти ознайомились із процесом дистанційного відбору проб зернового матеріалу із кузова транспортного засобу.

ФАТЕ

Вивчили основні можливості та процес роботи обладнання для експрес-дослідження кількісно-якісних показників зерна.

ФАТЕФАТЕ


Набули навичок у визначенні ступеня пошкодження насіння соняшника шкідниками.

ФАТЕ


Вивчили методики та обладнання для визначення вологості зернового матеріалу шляхом висушування та встановлення схожості і енергії проростання насіннєвого матеріалу.

ФАТЕФАТЕ


У межах практичної роботи «Ознайомлення із приладами і обладнанням для підготовки сільськогосподарської продукції до збереження» керівник елеваторного комплексу «Звиняче» Олександр Куць докладно ознайомив студентів із процесом приймання зернового матеріалу на збереження. Описав роботу та особливості конструкції транспорту, який використовується для переміщення зерна у межах елеватора.

ФАТЕ

Ознайомив студентів із будовою основних складових та блоком керування сушильного комплексу.

ФАТЕ

Також студенти вивчили особливості збереження зернового матеріалу у сховищах бункерного типу та насіннєвого матеріалу у сховищах напільного типу.

ФАТЕФАТЕ


Аналогічна практика запроваджена і у межах дисципліни «Сільськогосподарські машини та знаряддя» для студентів освітніх програм «Агроінженерія» та «Агрономія». Поглиблення практичних навичок здобувачів здійснив головний інженер ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» Руслан Ференц

У межах практичної роботи «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань просапних сівалок» студенти вивчили особливості будови висіваючого апарату та загальні принципи налаштування норми висіву сівалки Väderstad Tempo L.

ФАТЕ

За практичною «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань штангового обприскувача» студенти отримали докладну інформацію про системи стабілізації штанг, зміни ширини колії, керування потоками рідини у процес приготування робочого розчину самохідного оприскувача R4038 фірми John Deere.

ФАТЕФАТЕ


Поглиблення практичних навичок за темами «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань жаток зернозбиральних комбайнів» і «Вивчення будови, технологічного процесу роботи зернозбирального комбайну та основних регулювань молотильних апаратів зернозбиральних комбайнів» студенти здійснили вивчаючи будову основних механізмів зернозбирального комбайна серії CR із системою обмолоту і сепарації Twin Rotor™ фірми New Holland та кукурудзяної жатки Dominoni Rock 8.

ФАТЕФАТЕ


Залучення професіоналів практиків та фахівців галузі для підвищення рівня практичної підготовки студентів аграрних спеціальностей ФАТЕ дозволяє забезпечити повноту формування фахових компетентностей у здобувачів вищої освіти за ОПП «Агроінженерія» та «Агрономія».

Колектив факультету висловлює щиру вдячність керівництву ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» загалом та Руслану Ференцу, Куцю Олександру та Ользі Забєлкіній за надані здобувачам практичні знання та навики.