В рамках міжнародного проекту “Baltic university network for international development of academic talents TALNET” декан факультету митної справи, матеріалів та технологій ЛНТУ, професор кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Валентина Ткачук взяла участь у програмі «Вдосконалення вищої освіти» у Королівському технологічному інституті (Стокгольм, Швеція) 16-20 жовтня 2023р.

ФММТ ФММТФММТ

Інтенсивні щоденні воркшопи модерували провідні професори даного ЗВО, це були лекції про забезпечення якості вищої освіти Швеції, тренінги зі сталого розвитку, нові ідеї з впровадження цифровізації у різні ланки навчального процесу. Найцікавішою  для мене була лекція проф. Крістіни Едстрьом про постійний саморозвиток викладача, нові методики та підходи у підготовці та оцінюванні здобувачів, а також про всеохоплюючу підтримку студента!

ФММТФММТФММТФММТ

Найбільше вразили переповнені бібліотеки, локації в коридорах, кафе, де студенти працюють самостійно нонстоп, абсолютний технічний комфорт цього потужного закладу освіти, привітність та відкритість колег.

ФММТФММТФММТФММТ

Вдячна за запрошення координатору проекту Віктору Кордасу. Це були неймовірно насичені, надзвичайно змістовні та продуктивні дні в інноваційному освітньому середовищі.

Валентина Ткачук, професор, декан ФММТ