Професор Луцького НТУ здобув іменну стипендію ВРУ

Верховна Рада Україна постановила призначити у 2018 році 30 іменних стипендій для найталановитіших молодих учених. Одним із таких став доктор фізико-математичних наук, професор кафедри Луцького національного технічного університету МОН України Ярослав Пастернак.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» та подання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти призначити у 2018 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених у розмірі 2 тисячі гривень щомісяця кожна.

Вітаємо колегу із черговим досягненням та бажаємо подальшого натхнення на шляху до нових здобутків на науковій ниві.

Інформаційний відділ Луцького НТУ