ПрофіСтарт студентів
факультету обліку та фінансів

У рамках співпраці з соціальними партнерами за підтримки Центру ділового студента Луцького НТУ 25 вересня 2015 року для пятикурсників факультету обліку та фінансів була проведена екскурсія до Луцького міського центру зайнятості. Студентів ознайомили зі специфікою роботи центру зайнятості, розповіли про соціальні послуги для незайнятого населення, молоді, роботодавців.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова в ході екскурсії звернула увагу молоді на сектор самостійного пошуку роботи, представила стенди, де розміщена інформація про графіки проведення семінарів, орієнтовний перелік професій та спеціальностей, які сьогодні затребувані на ринку праці нашого краю.

В інформаційному секторі центру зайнятості слухачів ознайомили із можливістю використання Інтернет-ресурсів при пошуку роботи. В папках з професіями студенти змогли знайти всю необхідну інформацію: її характеристику, актуальність на ринку праці в регіоні та розмір середньої заробітної плати.

Екскурсія центром зайнятості видалася змістовною та цікавою. Студенти відкрили для себе багато нового, отримали корисну інформацію щодо актуальних вакансій на ринку праці та затребуваності обраних ними професій.

Вікторія Дорош,
заступник декана