Програма «Подвійного диплому»:
враження студентки факультету бізнесу

Луцький національний технічний університет активно веде діяльність в напрямку розвитку міжнародної співпраці, аби надати своїм студентам більше можливостей для навчання, розширення світогляду та самовдосконалення. Саме тому вже декілька років підряд Луцький НТУ співпрацює з Політехнікою Люблінською (Politechnika Lubelska, Lublin, Poland) в рамках програми «Подвійний диплом», який дає змогу паралельно навчатись в двох вузах і по закінченню отримати диплом міжнародного зразка.

Студенти, які беруть участь у цих програмах, мають змогу покращити знання іноземної мови, ознайомитися з культурою, традиціями та особливостями ведення бізнесу у європейських країнах. Такий досвід є надзвичайно важливим у контексті розбудови нашої держави, адже надає учасникам програми конкурентні переваги на вітчизняному ринку праці – вони стають висококваліфікованими фахівцями, які відповідають новітнім міжнародним вимогам і можуть створити якісні ринкові основи розвитку економіки відповідно до міжнародних стандартів.

Приємним є той факт, що студенти активно користуються цією можливістю. Цьогоріч на навчання до Польщі відправилась і студентка факультету бізнесу Юлія Ковальчук (ЕПм-61).

Після двотижневого перебування в Польщі Юлія Ковальчук ділиться враженнями: «Завжди роздумувала про другу вищу освіту і після закінчення І-го року магістратури в Луцькому НТУ, активно підшуковувала та розглядала різні варіанти для подальшого навчання. Заступник декана факультету бізнесу  Надія Хвищун порадила мені скористатись програмою «Подвійного диплому» в Політехніці Люблінській, адже там завжди раді бачити студентів з Луцького НТУ. Окрім того, Політехніка – це престижний державний технічний університет, який вигідно вирізняється своїм високим рівнем освітніх програм, науково-дослідною, експертною та консультативною діяльністю, відмінним викладанням і величезною інфраструктурою, саме тому сюди на навчання приїжджають студенти зі всього світу. Окрім якісних умов для навчання, керівництво забезпечило всі умови для активного відпочинку своїх студентів. На території студмістечка розташовані комфортабельні гуртожитки, студентський клуб «KAZIK», їдальня, кафе, спортивні площадки та стадіон ARENA LUBLIN.

Це шанс спробувати свої сили на міжнародному рівні, дізнатись більше про методики викладання у європейських вишах, якість освіти у Польщі та порівняти з українським досвідом. Висловлюю вдячність деканату факультету бізнесу та відділу міжнародних зв'язків Луцького НТУ за допомогу у процесі підготування до вступу в Політехніку Люблінську!»

Детальну інформацію про міжнародні можливості в Луцькому НТУ студенти можуть дізнатися у відділ міжнародних зв'язків (тел. 74-61-50, E?mail: inter_ldtu@urk.net) або на сайті університету http://lutsk-ntu.com.ua/uk/international-connection чи факультету бізнесу http://economosvita.lntu.edu.ua.

Надія Хвищун,
заступник декана факультету бізнесу