Програмісти ЛНТУ – одні з кращих на Волині

25 квітня 2015 року відбувся перший етап всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (1/8 студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС), на яку було зареєстровано 11 команд з Волині, 8 з яких представляли Луцький національний технічний університет. Три команди зі складу студентів І-ІІІ курсів кафедри комп’ютерної інженерії було сформовано під керівництвом асистента цієї ж кафедри Василя Семенюка:

Богдан Шульга, Оксана Матвіюк та Андрій Нагорнюк (група КСМ-11);

Анна Мацібора, Богдан Калінін та Максим Медведєв (група КСМ-21);

Кузава Олег, Ковальський Микола та Середа Андрій (група КСМ-31).

Всі студенти показали високий рівень підготовки, продемонстрували вміння працювати в команді і розв’язувати нестандартні завдання.

Студенти третього курсу вибороли 2 місце і отримали право взяти участь у наступному (регіональному) етапі, який відбудеться 11-13 вересня 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Щиро вітаємо зі здобутими досягненнями та бажаємо нових успіхів.

Світлана Лавренчук,

асистент кафедри комп’ютерної інженерії