Перейти до основного вмісту

ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
У ЛУЦЬКОМУ НТУ


Протягом двох днів, 19 та 20 жовтня, на факультеті бізнесу Луцького НТУ тривала робота І Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку», організатором якої була кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності нашого університету.

 

На офіційну частину пленарного засідання 19 жовтня завітав очільник вузу Петро Савчук, який у вітальному слові зазначив, що наш виш славний успішною практикою проведення науково-практичних конференцій, що дають змогу виробляти нові концепції, проекти та дозволяють вдало готувати студентів, які розвиватимуть підприємництво та торгівлю на сучасному етапі розвитку нашої держави.

Модератор пленарного засідання, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Луцького НТУ Любов Ковальська акцентувала увагу присутніх на важливості проведення конференції, яка дає можливість представити учасникам свої здобутки у сфері підприємництва, які підвищують ефективність торговельної діяльності. Любов Леонідівна зауважила, що результатом співпраці учасників буде досягнення різних ефектів, які дозволять формувати із молодого покоління успішних підприємців, що є особливо знаковим для розвитку нашого суспільства у майбутньому.

 

До обговорення прогресивних теоретико-прикладних вітчизняних і зарубіжних результатів функціонування підприємництва долучилися науковці із різних вищих навчальних закладів, серед них: Люблінська Політехніка (Республіка Польща), Вища школа Ліппе і Хьокстер (Німеччина), Університет Паммукаллє (Туреччина), Вища школа логістики міста Прерув (Чехія), Політехнічний інститут міста Браганса (Португалія), Брестський державний технічний університет (Республіка Білорусь), Брестський торгово-економічний університет споживчої кооперації (Республіка Білорусь), Грузинський державний університет (Грузія), Університет імені Александраса Стульгінскіса (Литва).

Взяли участь у роботі конференції представники Волинської обласної ради, Луцької міської ради, українського громадського об’єднання «Європейський аналітичний центр» та успішні підприємства на теренах нашого Волинського краю.

Продовжили пленарне засідання доповіді учасників.

Тетяна Черемис, заступник начальника управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, свою доповідь присвятила актуальному стану підприємницької діяльності у нашому місті.

Олег Савчук, доктор гуманітарних наук, завідувач представництва Державної регуляторної служби України у Волинській області, акцентував увагу присутніх на регуляторній політиці і нагляді у сфері господарської діяльності.

 

Віталій Ткачук, CEO TM Mr. SCRUBBER, до слова, випускник нашого вузу, розповів про досвід успішного стартапу у виробництві натуральної косметики на прикладі TM Mr. SCRUBBER.

 

Олександра Борук, до речі, випускниця нашого вишу, а нині – директор з маркетингу ПАТ «Теремно Хліб», зосередила увагу усіх присутніх на особливостях ведення підприємницької діяльності на ринку хлібопродуктів.

 

Оксана Антонюк, директор швейного виробництва ПП «Тигрес», зупинилася у своїй доповіді на особливостях розвитку швейного виробництва в Україні, проаналізувавши виробничий досвід підприємства, на якому вона працює.

 

Ольга Касьян, директор по маркетингу ПрАТ «Едельвіка», у своїй доповіді окреслила основні проблеми та переваги торгової марки «Едельвіка» на ринку України та світу.

Юлія Олімпіюк, у минулому студентка нашого університету, а нині – спеціаліст відділу зовнішніх зв’язків Волинської ТПП, розказала про торговельно-економічне співробітництво з країнами Азії.

Про сучасні тенденції молочного ринку України доповів менеджер зі збуту ТОВ «Люстдорф» Андрій Демидович.

Досвід країн Вишеградської четвірки у розвитку малого підприємництва висвітлив аспірант Академії підприємництва і менеджменту імені Леона Кузьмінського у Варшаві Марчін Жук.

Усі присутні на пленарному засіданні мали можливість поставити запитання доповідачам та отримати вичерпні відповіді на них.

На учасників конференції після закінчення пленарного засідання чекала екскурсія визначними пам’ятками нашого міста.

Продовження роботи конференції відбулося наступного дня у форматі секційних засідань.

За підсумками роботи конференції усіх її учасників було відзначено врученням сертифікатів та подяк.

Проведення І Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку» на базі Луцького НТУ є беззаперечним свідченням конструктивної співпраці усіх її учасників, результати напрацювань яких слугуватимуть надійним підґрунтям для формування економічної спільноти успішних спеціалістів у галузі підприємницької діяльності та торгівлі у прийдешньому на теренах не лише нашого міста, краю, країни, але й світу загалом.

Оксана Гринюк