Проведено конкурс-захист науково-дослідницьких робіт наукового гуртка «Робототехніка та мехатроніка»

Вітаємо з перемогою учасників студентського наукового гуртка «Робототехніка та мехатроніка» на базі кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Луцького національного технічного університету у конкурсі наукових робіт. Учасники презентували свої розробки.

За підсумками конкурсної комісії визначено переможців на кращу наукову роботу студентів, кожен з них отримав диплом.

НАГОРОДЖУЮТЬСЯ дипломами

І СТУПЕНЯ – студент КІм-21 КОЛТУНОВИЧ Олексій Сергійович

з науковою роботою на тему:
«Аналіз роботи послідовних протоколів за допомогою цифрового аналізатора сигналів»

ІІ СТУПЕНЯ – студент КІм-21 ГОЛОВАНЬ Микола Миколайович

з науковою роботою на тему:
«Система автоматичного позиціонування сонячних панелей»

ІІІ СТУПЕНЯ – студент КІ-41 Пащук Владислав Юрійович

з науковою роботою на тему:
«Роботизована система для сортування елементів»

Дані студенти брали участь у науково-дослідній роботі за напрямами наукових досліджень кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки факультету комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Результати наукових робіт представлені тезами на міжнародних науково-практичних конференціях та статтями в наукових журналах.

Кращі наукові роботи рекомендовані до участі у першому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності Комп'ютерна інженерія у Луцькому національному технічному університеті.

Керівник гуртка Здолбіцька Ніна Василівна бажає своїм вихованцям віри в себе, невичерпного джерела енергії і натхнення, гарного настрою, бадьорості та здоров’я, подальших творчих здобутків та перемог!

Здолбіцька Ніна Василівна

доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки