Провідні експерти туристичного бізнесу ділилися досвідом із студентами Луцького НТУ

4 квітня до студентів-туристів Луцького НТУ завітала Катерина Теліпська, начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. Пані Катерина розповіла про роботу управління та проекти, які заплановано реалізувати цього року.

Жваву дискусію у студентів викликало маркетингове дослідження визначення рівня привабливості міста як туристичної дестинації, яке нещодавно представили у Луцьку. Цікаво було дізнатися й, як у 2019-му році місто планує відзначати 590-ту річницю з’їзду європейських монархів. Катерина Василівна запросила і наших студентів долучатися до спільної справи на користь рідного міста, враховуючи, що багато з них вже зараз проводять екскурсії Луцьком та активно співпрацюють з управлінням щодо розвитку туристичної галузі міста. Загалом студентство отримало масу позитивних вражень, фахові консультації, поради та рекомендації як розвивати туризм в місті й стати професіоналом своєї справи.

Ще одним приємним сюрпризом для студентів-туристів стала зустріч із директором КП «Центр туристичної інформації та послуг» Катериною Теслюк. В процесі діалогу студенти мали можливість дізнатися про основні напрацювання Центру, тенденції та новинки в галузі туризму, а також побачити їх в практичній площині. Особливо захоплюючими стали різноманітні промоційні матеріали міста та ІТ розробки в сфері просування туристичного продукту. Пані Катерина запросила усіх небайдужих долучатися до розробки нових туристичних маршрутів та реалізації найбільш креативних туристичних ідей для промоції міста. Окремі слова вдячності були висловлені студентам спеціальності «Туризм», які взяли участь у конкурсі соціальних проектів туристичного спрямування, який організовувало управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. До слова цього року студентами цієї спеціальності було представлено аж три проекти.

Про цікаві методи та форми співпраці студентів із різноманітними міжнародними донорськими організаціями розповів волонтер Корпусу миру Джеремі. Студентство кафедри туризму та цивільної безпеки протягом двох років мало можливість спілкуватися з ним в рамках англомовного клубу. Вже за кілька днів Джеремі поїде додому, а на згадку про Луцький НТУ отримав фірмову футболку. Тепер і далеко за океаном будуть знати про Волинь і луцький виш.

Як зазначили обидві гості: «Тільки спільними зусиллями можна зробити наше місто комфортнішим, цікавішим та привабливішим як для самих жителів, так і для туристів».