У стінах ЛНТУ відбулася виставка плакатів студентів кафедри архітектури і дизайну. Молодь попрацювала у надзвичайно актуальній і важливій у сьогоденні темі та зобразила вплив та наслідки війни на природу України. У своїх роботах студенти представили різні дизайнерські техніки та головне – через твори мистецтва передали емоції та усвідомлення загальнонаціональної та світової екологічної проблеми.

виставкавиставкавиставка

«Дуже цікава виставка і надзвичайно актуальна тема. Загальновідомою є статистика, що один день бойових дій у нашій країні рівний трьом місяцям розмінування і ті роботи, які сьогодні представили студенти, характеризують увесь негативний вплив на природу і наслідки, з якими ми змушені будемо боротися ще багато років», - зауважила проректор із НПР та досліджень Олена Лютак.

Своєю чергою, асистент кафедри архітектури і дизайну Ольга Романюк додала, що виставка приурочена Дню довкілля, що відзначається 15 квітня і студенти чудово впоралися зі своїм завданням, піднявши у своїх роботах важливість теми збереження навколишнього середовища України та нищівного впливу війни на нього.

виставкавиставкавиставкавиставкавиставка

«Студентам було запропоновано створити соціальний плакат на тему природи і війни, зобразити як саме війна впливає на екологію України. Основне завдання – це передати емоційний стан, тому що коли людина спостерігає за мистецькими творами, вона завжди переповнена певними емоціями і дизайнери повинні передати ці емоції і передати проблему, за допомогою засобів мистецтва. Тут представлені різні способи подачі плакату, є класичні варіанти, є використання ілюстрацій і колажу. Думаю, що для будь-кого це непроста тема і дизайнери повинні виконувати прості і складні завдання, аби доносити і позитивні і негативні теми. Сподіваюся, що в нас буде ще багато приводів створювати ті плакати, які нестимуть позитивний заряд і уже невдовзі ми зможемо створити плакати на тему Перемоги України», - підкреслила Ольга Романюк.

Студенти мали нагоду представити власні роботи і розповісти про те, чим надихалися під час їх створення, у якій техніці виконанні їхні плакати та який зміст вони несуть. Творцям найкращих робіт були вручені заслужені відзнаки.

виставкавиставкавиставкавиставкавиставка

Привітав студентів із яскравою, цікавою та вдалою презентацією декан факультету архітектури, будівництва і дизайну Олександр Андрійчук, зазначивши, що роботи наших студентів завжди унікальні, піднімають актуальні теми суспільства та гідно популяризують ЛНТУ.

«Ми взяли за практику презентувати роботи студентів-дизайнерів і як захисти дипломних робіт і як презентації продуктів, чи то у графічному дизайні чи з проектування середовища тощо. Щоразу подібні виставки підтверджують, що в нас навчаються дуже талановиті і творчі студенти, їхні роботи варті особливої уваги. Ви є окрасою та гордістю нашого університету, ваші роботи популяризують університет і демонструють гармонійне середовище нашого ЗВО. Тож бажаю подальших успіхів вам та швидшої перемоги нам усім», - завернувся декан ФАБД.

виставкавиставкавиставкавиставкавиставкавиставкавиставка