Привітання із Днем народження для декана МБФ Ігоря Цизя

Щиро вітаємо із Днем народження декана машинобудівного факультету Ігоря Євгеновича Цизя!

Виваженість у прийнятті рішень, вміння давати мудрі поради, щирість у спілкуванні та завжди оптимістичний настрій: саме за ці риси ми поважаємо нашого колегу і пишаємося тим, що працюємо в одному колективі. Ваша праця відповідальна та нелегка, але водночас цікава, яскрава та багата на нові знайомства і яскраві враження!

Ми зичимо Вам міцного здоров’я і невичерпного натхнення, аби досягати нових вершин, реалізовувати унікальні задуми і черпати нові ідеї. Нехай оточують Вас лише щирі люди, а родина буде найміцнішою опорою і підтримкою, нехай слова вдячності від студентів будуть для Вас винагородою за відданість справі, а прояв пошани від колег - свідченням лише найкращого відношення і поваги! Наснаги Вам та Божого благословення!

З повагою, ректор Петро Савчук та колектив Луцького НТУ