Шановні колеги та друзі!

Сьогодні, 2 липня, освітянська еліта Волинського краю – працівники та професорсько-викладацький склад Луцького національного технічного університету, відзначає чергову 52-гу річницю від Дня заснування ЗВО.

Зокрема, у 1966 році за клопотанням громадськості та органів місцевої влади був виданий наказ міністра вищої та середньої освіти № 422 від 2 липня «Про організацію в місті Луцьку Волинської області відділення загальнотехнічного факультету Київського автомобільно-дорожнього інституту». Для навчання студентів було передано колишнє приміщення середньої школи №17, що на вул. Радянській, 73 (нині вулиця Винниченка). Відтоді й розпочалася багаторічна наполеглива й ретельна робота над становленням потужної технічної школи на Волині.

Цього дня особливо приємно згадувати про ті здобутки, яких ми досягли, та ту історію, яку ми творили. Не кожен університет може гордитися тим, що за 52 роки існування випустив близько 55 тисяч випускників. Кожен з них – це не лише наша гордість, а й своєрідний навчальний посібник з історії ЗВО.

Усі ви, мої колеги, щоденною відповідальною працею робите свій внесок у розбудову університету. Кожного дня, тижня, місяця, року – ми розвиваємося, прогресуємо, нам відкриваються нові можливості та перспективи.

Тож, окрім звершення професійних задумів, натхнення до праці та міцного здоров’я, звісно бажаю вам, представникам Луцького НТУ, безперервного саморозвитку, адже саме ви – це минуле, теперішнє і майбутнє технічної науки нашого краю та держави!

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук