Привітання ректору Луцького НТУ
з нагоди Дня народження!
Адміністрація університету, увесь професорсько-викладацький склад разом із студентством висловлює щирі слова вітань з нагоди Дня народження ректору, доктору технічних наук, професору Петру Петровичу Савчуку.
Нехай ніколи не згасає зірка на небосхилі, яка є життєвим дороговказом Вашої долі!
Бажаємо Вам нових професійних та особистих звершень!
Зичимо Божого благословення та ласки, а від людей – поваги й добра, допомоги та заступництва Всевишнього у Вашій відповідальній та, беззаперечно, важливій справі для нашого університету!
Нехай повсякчас здійснюються усі Ваші мрії та задуми, удача крокує поряд завжди, протягом довгих років життя, а запорукою щасливої, життєвої долі буде міцне здоров’я та усілякі гаразди!
Многії та благії літа, Вам!