Перейти до основного вмісту

П’ЯТІ СТУДЕНТСЬКІ ЗМАГАННЯ ФІНАНСОВИХ МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ НА БАЗІ ЛУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1247 від 27 листопада 2015 року 31 березня-1 квітня 2016 р.на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент».

Ініціатор проведення престижного заходу - колектив кафедри фінансів, який вже вп’яте мав честь приймати на Волині студентів-переможців першого етапу олімпіади з усіх регіонів України. Допомогу кафедрі у проведенні олімпіади надала кафедрибанківської справи та економіки і підприємництва  нашого університету, професорсько-викладацький склад яких приймав активну участь у роботі журі та оргкомітету. Перевірити свої знання з однієї з найбільш перспективних економічних дисциплін вирішили молоді фінансисти із 40 вищих навчальних закладів України.

До 5 лютого 2015 року оргкомітетом олімпіади було надіслано до вищих навчальних закладів листи-запрошення з інформацією про умови проведення олімпіади, тематику олімпіадних завдань та терміни проведення.

Оргкомітетом олімпіади було організовано зустріч, розміщення, харчування, від'їзд учасників та культурно-пізнавальні заходи, котрі передбачали ознайомлення з історією м. Луцька (екскурсія старим містом, до Луцького замку, у Музей Волинської ікони).

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 31 березня 2016 року о 10 год. З вітальним словом виступивректор Луцького НТУ, д.т.н., професорСавчук П.П., який наголосив на значимості олімпіади та ознайомив присутніх з членами організаційного комітету, персональним складом журі, апеляційної комісії.

Зі словом виступила голова журі, завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професорВахович І.М., акцентувавши увагу присутніх на організаційних аспектах проведення олімпіади, зокрема, програмою, правилах та порядком проведення олімпіади, критеріями оцінювання конкурсних завдань. Структура конкурсних завдань містила 20 тестів та 7 задач.

Особливу увагу було приділено процесу перевірки результатівтестів за допомогою комп’ютерної системи.Задачі перевірялись членами журі за умови повної конфіденційності належності відповідей певним учасникам через використання процедури шифрування робіт. Зазначені аспекти допомогли визначити кращих за навчальною дисципліною, об’єктивно оцінити учасників олімпіади.

Десять учасників олімпіади були нагороджені дипломами першого, другого та третього ступенів. Дипломом першого ступеня нагороджено Вердух Олесю Олександрівну з Луцького національного технічного університету, яка отримала максимальну кількість балів. Студентка Харківського політехнічного інституту Хайло Інна Ігорівна разом з Данильчук Софією Петрівною зТернопільського національного економічного університету та Гур’євою Юлією Михайлівною з Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського розділили друге місце олімпіади.

Дипломи ІІІ ступеня отримали представники Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди», НУ «Львівська політехніка», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Буковинського державного фінансово-економічного університету.

Проведення на високому рівні таких масштабних заходів Луцьким національним технічним університетом  стало доброю традицією.

 

   


 

Під час виконання завдань

 

На екскурсії у Музеї Волинської ікони

 

 

Під час нагородження