Студентка Луцького національного технічного університету, факультету митної справи, матеріалів та технологій, здійснила вражаючий крок у своєму студентському житті, увійшовши до експертної ради студентства закладів вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М.

У рамках Експертної ради студентства закладів вищої освіти,  Климовець Анна представлятиме наш університет та працюватиме разом з іншими членами ради над важливими питаннями, пов'язаними з освітою та студентським життям. Вона матиме можливість висловити погляди та ідеї нашого університету, а також взяти участь у роботі різних робочих груп та відділів ради для забезпечення активної участі студентства у формуванні освітньої політики.

Експертна рада

Засідання Експертної ради студентства стало потужним стартом цьогорічної активної роботи над проєктами ЕРС. Нових членів та членкинь з усіх куточків України було прийнято до ЕРС, що свідчить про широкий обсяг роботи та різноманіття перспектив.

Експертна рада

Експертна рада студентства закладів вищої освіти при народному депутатові Гришиній Ю.М. є важливим консультативно-дорадчим органом, спрямованим на підтримку участі студентства у законотворчому процесі та реалізації державної політики у сфері вищої освіти.

Пишаємося нашою студенткою, яка внесла вагомий внесок у розвиток студентського руху та представляє наш університет на національному рівні!