У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання вченої ради, під головуванням ректор Ірини Вахович.

Засідання розпочалося із приємної місії – вручення почесних подяк викладачам та здобувачам освіти за наукове керівництво та участь у різноманітних наукових олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях та активність в житті університету.

Вчена рада

Так, подяки на факультеті архітектури, будівництва і дизайну отримали викладачі: Олег Верешко, Зоряна Рубан-Головчук та Юлія Мельник, а також талановиті й активні студенти. Отримали відзнаки студенти й викладачі факультету аграрних технологій та екології, зокрема Руслан Кірчук, Марія Августинович, Василь Сацюк та Ігор Мерленко. На факультеті бізнесу і права відзначили Олександра Шубалого, Павла Кравчука, Ірину Абрамову, Оксану Кощій, Наталію Корецьку, Ольгу Гаврилюк, Миколу Дзямулича та Ірину Жураковську, а також студентський актив факультету.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Тримали відзнаки чимало здобувачів освіти факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, а також їхні наукові наставники: Людмила Мялковська, Тамара Николюк, Людмила Жванія, Вікторія Приходько, Надія Савчук, Лобойченко Валентина, Панасюк Олександр, Саварин Павло, Ольга Редько та тренер Зінчук Андрій.

Вчена радаВчена рада

Подяки вручили також студентам та викладачам факультету транспорту та механічної інженерії, зокрема: Наталії Гулієвій, Павлу Мазилюку та Сітовському Олегу.

Вчена радаВчена рада

Окрім того, подяки ЛНТУ та партнерських університетів отримали науковці, які займаються активною науковою діяльністю зі своїми студентами та вибороли призові місця у наукових конкурсах, а це: Вавдіюк Наталія, Ольга Гулай, Ніна Здолбіцька, Ірина Мороз, Падалко Анатолій, Селепина Йосип, Сичук Віктор, Федонюк Віталіна, Федонюк Микола та Федосов Сергій.

Вчена рада

Ірина Вахович побажала і науковим керівникам і здобувачам освіти не втрачати ентузіазму та бути натхненними на нові досягнення, професійну реалізацію та подальші вагомі звершення.