РЕАЛІЗАЦІЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ

У ГРАНТОВОМУ ПРОЕКТІ ВИШЕГРАДСЬКОГО ФОНДУ

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Луцького національного технічного університету протягом 2015–2017 років реалізовує проект Вишеградського фонду «Досвід країн Вишеградської четвірки у розвитку малого бізнесу», який передбачає прибуття гостьових лекторів для читання матеріалу про досвід країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини) у стимулюванні розвитку малого бізнесу.

Реалізацію проекту забезпечує два гостьові лектори: з Польщі (Люблінська Політехніка) Марчін Жук та зі Словаччини (Економічний університет в Братиславі, факультет бізнесу в Кошице) Анета Бобенік-Хінтосова.

За період реалізації проекту студенти дізнались про історію створення та мету діяльності Вишеградської четвірки, про принципи, шляхи та перспективи розвитку малого бізнесу у Вишеградських країнах, які переживали схожі проблеми в період трансформаційної економіки.

Заняття проводяться англійською мовою, що дозволяє студентам оволодіти матеріалом та набути мовних навиків.

Сподіваємось, що реалізація такого проекту дозволила розширити світогляд майбутніх фахівців та отримати натхнення для подальшого особистого росту.

Координатори проекту від Луцького НТУ:

Ірина Вахович,

професор кафедри фінансів,