Надзвичайно важлива подія відбулася сьогодні в ЛНТУ. Ректор Ірина Вахович доєдналася до підписання Великої хартії університетів (Magna Charta Universitatum).

Це дає можливість бути частиною європейської наукової спільноти, реалізовувати єдині цінності й традиції задля забезпечення розвитку освіти та інноваційного руху у світі.

підписання

Крім того, Magna Charta визначає фундаментальні принципи, якими мають керуватись університети, щоб забезпечити розвиток освіти та інноваційний рух у світі, який швидко змінюється. Метою Хартії стало відзначення найважливіших цінностей університетських традицій і сприяння тісним зв'язкам між університетами Європи.

«Велика честь для нас бути у науковій та освітній європейській спільноті. Долучення до підписання Хартії доводить, що ми гідні бути членом потужної асоціації та відкривати нові перспективи міжнародної співпраці», - наголошує Ірина Вахович.

947 закладів вищої освіти із 94 країн стали підписантами Великої хартії. Відтепер повноцінним членом європейського осередку офіційно став ЛНТУ.

підписання