Перейти до основного вмісту

З метою розширення мережі роботодавців-партнерів ЛНТУ, ректор Ірина Вахович підписала меморандум про співпрацю з ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM, яке є одним з найбільших в Україні підприємств з виготовлення мінеральних добрив та адипінової кислоти.

Меморандум

Пріоритетним напрямком у діяльності OSTCHEM є виробництво гранул родючості для підвищення врожайності українських ланів, а також впровадження заходів, спрямованих на підвищення ефективності діючих виробництв, модернізацію обладнання, поліпшення якості продукції, розширення її асортименту.

МеморандумМеморандумМеморандум


Після підписання меморандуму відбулась зустріч зі здобувачами факультету аграрних технологій та екології, ОП «Екологія», ОП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», ОП «Цивільна безпека». Директор департаменту з управління персоналом та соціальних питань Олександр Кривенко разом з Романом Довгуном та Анатолієм Кришталем при зустрічі розповіли про можливості кар’єрного росту, умови праці, проживання та харчування, що будуть запропоновані здобувачам ЛНТУ при працевлаштуванні.

Захід відбувся в рамках проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти».

меморандуммеморандуммеморандуммеморандум

Під час зустрічі представники освіти і бізнесу розширили мережу професійних контактів та обговорили різні формати співпраці: стажування, практична підготовка здобувачів, дуальна освіта, а також майбутнє працевлаштування.

Впевнені, що подальша ефективна співпраця ЛНТУ та ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» стане запорукою якісної підготовки здобувача вищої освіти та сприятиме розвитку людського капіталу нашої держави.

меморандуммеморандуммеморандуммеморандуммеморандум