З метою розширення мережі роботодавців-партнерів ЛНТУ, ректор Ірина Вахович підписала меморандум про співпрацю з ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» OSTCHEM, яке є одним з найбільших в Україні підприємств з виготовлення мінеральних добрив та адипінової кислоти.
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_9244.jpeg)
Пріоритетним напрямком у діяльності OSTCHEM є виробництво гранул родючості для підвищення врожайності українських ланів, а також впровадження заходів, спрямованих на підвищення ефективності діючих виробництв, модернізацію обладнання, поліпшення якості продукції, розширення її асортименту.
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_9245.jpeg)
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_9246.jpeg)
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_9247.jpeg)
Після підписання меморандуму відбулась зустріч зі здобувачами факультету аграрних технологій та екології, ОП «Екологія», ОП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», ОП «Цивільна безпека». Директор департаменту з управління персоналом та соціальних питань Олександр Кривенко разом з Романом Довгуном та Анатолієм Кришталем при зустрічі розповіли про можливості кар’єрного росту, умови праці, проживання та харчування, що будуть запропоновані здобувачам ЛНТУ при працевлаштуванні.
Захід відбувся в рамках проєкту «Accent Project Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти».
Під час зустрічі представники освіти і бізнесу розширили мережу професійних контактів та обговорили різні формати співпраці: стажування, практична підготовка здобувачів, дуальна освіта, а також майбутнє працевлаштування.
Впевнені, що подальша ефективна співпраця ЛНТУ та ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» стане запорукою якісної підготовки здобувача вищої освіти та сприятиме розвитку людського капіталу нашої держави.
![меморандум](/sites/default/files/inline-images/photo_2023-12-01_14-50-22.jpg)