Віднині Луцький національний технічний університет співпрацюватиме із Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінкар». Відповідний меморандум підписали ректор ЛНТУ Ірина Вахович та Генеральний директор підприємства Михайло Турик.
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_4162.jpeg)
«Фінкар» - компанія номер 1 в Україні з автокредитування, що співпрацює з усіма перевіреними лізинговими компаніями та банками на ринку України. Підприємство стане цінним партнером для університету й, зокрема, факультету бізнесу та права, адже його фахівці сприятимуть практичній підготовці здобувачів з маркетингу, менеджменту і фінансів.
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_4164.jpeg)
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_4166.jpeg)
Відтак, сторони домовилися про взаємодію, можливості реалізації спільних ініціатив та проектів, створення сприятливих умов для розвитку науки.
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_4165_0.jpeg)
![Меморандум](/sites/default/files/inline-images/IMG_4163.jpeg)