У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч ректора Ірини Вахович із головою Молодіжною ради при Волинській ОДА Богданом Лебедем.

МеморандумМеморандумМеморандум

Серед учасників зустрічі також були начальник відділу молодіжної політики Оксана Климовець та заступник голови студентської ради Максим Середюк. Сторони обговорили можливсті співпраці, налагодження комунікації між студентським осередком ЛНТУ та молоддю Волині, окреслили реалізацію спільних проектів та креативних намірів.

МеморандумМеморандумМеморандум

Ірина Вахович висловила сподівання на плідну взаємодію у напрямку всебічного розвитку  та самореалізації усіх учасників студентської молоді ЛНТУ, водночас, Богдан Лебідь поділився ініціативами, які молодіжна рада планує реалізувати найближчим часом.