Спектр партнерів, стейкхолерів та коло друзів в ЛНТУ постійно збільшується, а відтак, розширяються горизонти для нової співпраці, результативного втілення цікавих проектів та перспективних напрацювань.

Сьогодні, останнього дня квітня, із робочим візитом до ЛНТУ прибув секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста і Всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!» Віталій Голубєв.

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович та Віталій Голубєв обговорили шляхи співпраці та майбутні проекти спільної реалізації.

Меморандум Меморандум Меморандум

До слова, журналіст уже не вперше є гостем ЛНТУ та активно взаємодіє із кафедрою іноземної та української філології, в частині освітньої програми «Медіакомунікації та PR».

Відтак, сьогодні офіційно між ЛНТУ та партнером був укладений меморандум, що передбачає посилення співпраці, проведення спільних наукових заходів, конференцій та семінарів, обмін досвідом та сприяння розвитку талановитої молоді.

Меморандум Меморандум Меморандум