Перейти до основного вмісту

Уже протягом року, при навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub» в ЛНТУ, працівники ГУ ДСНС у Волинській області проходять курси підвищення кваліфікації за програмою «Підготовка зовнішніх пілотів (операторів) безпілотного літального апарату». Так, сьогодні, в Головному управлінні ДСНС у Волинській області, відбулося урочисте вручення сертифікатів черговому випуску операторів БПЛА, що пройшли навчання за курсом.

фотофотофотофото

Вручити сертифікати та привітати курсантів із завершенням навчань прибули ректор ЛНТУ Ірина Вахович та начальник Головного управління ДСНС України у Волинській області Мирослав Дем’янчук. Вони відзначили, що здобутті під час навчань навички та компетенції є важливим вкладом у розвиток професіональності працівників ДСНС та відповідають складним викликам сучасності. Зокрема, ректор ЛНТУ Ірина Вахович наголосила, що курси підвищення кваліфікації відбуваються завдяки продуктивній співпраці ГУ ДСНС у Волинській області та Луцького національного технічного університету і найголовнішим  результатом взаємодії є створення потужного резерву кваліфікованих операторів БПЛА на Волині.

фотофотофотофотофотофото

Зазначимо, що під час навчання  курсанти вивчають конституцію БПЛА, принципи їх польоту та керування, налаштування контролера польоту, електроніки БПЛА, системи відеозв’язку та керування, а також безпосередньо пілотування БПЛА. Під час занять фахівці ДСНС на практиці навчились керувати апаратом, виконуючи вправи різної складності, освоїли навички ведення прямих трансляцій з місця можливого виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної ситуації на пункт управління, що дає можливість контролювати ситуацію та оперативно координувати сили і засоби, які задіяні для ліквідації події.  Крім того, рятувальники ознайомилися з технічними можливостями DJI Matrice 300, який є на озброєнні у гарнізоні волинських рятувальників та відпрацювали вправи з керування БПЛА.