Волинський обласний центр зайнятості співпрацюватиме з Луцьким національним технічним університетом в рамках меморандуму, який 25 вересня підписали директор Роман Романюк і ректор Петро Савчук.

Цьогоріч в університеті відкрили нову спеціальність соціальне забезпечення, тож сторони домовилися проводити спільні дії щодо навчальної, методичної, наукової, інформаційної та іншої діяльності. Відтепер студенти цієї спеціальності зможуть не лише теоретично здобувати знання із системи організації соціальних служб, правових основ соціального забезпечення та обліку соцвиплат, а й за допомогою філій центрів зайнятості застосовувати їх на практиці.

– Підписання меморандуму з центром зайнятості надзвичайно важливе, адже наші студенти уже відчуватимуть, що за них хтось думає. Це найкращий приклад, як потрібно працювати з потенційними роботодавцями, адже студенти спеціальності зможуть працевлаштуватися у центральних і територіальних відділеннях різноманітних соціальних структур, серед них і Державної служби зайнятості, – сказав Петро Савчук.

– Працівники обласного центру зайнятості готові надати вагому допомогу для молодих людей у пошуку себе на ринку праці, сприяти студентам під час пошуку першого робочого місця, формувати необхідні професійні компетенції та допомагати в реалізації себе за обраною професією. Тим більше, що нова спеціальність найбільш дотична до нашої служби і кваліфіковані молоді кадри нас цікавлять не менше, ніж роботодавців, – підсумував Роман Романюк.

До слова, уже наступного тижня працівники центру зайнятості планують провести для студенів ЛНТУ День відкритих дверей.

Відділ інформаційної роботи Волинського ОЦЗ