Ректор Луцького НТУ привітала перший випуск бакалаврів-архітекторів

У Луцькому НТУ відбувся захист бакалаврів зі спеціальності «Архітектура». Особливість заходу полягає у тому, що це перший випуск студентів-архітекторів у нашому ЗВО, тож його відвідала очільниця ЛНТУ Ірина Вахович.

Представили широкому загалу власні проекти 15 випускників. Студентські проекти відобразили нестандартне бачення та унікальні ідеї молоді, адже у них поєдналися доволі класичні об’єкти, наприклад бібліотека чи дитсадок, утім їх вигляд набуває абсолютно нових трансформацій, в залежності від використаних матеріалів, просторового зонування та сучасних технологій. Водночас, розробки спрямовані на задоволення потреб суспільства та актуальність, адже кожен із запропонованих об’єктів нині на часі.

Так, студенти спроектували аеровокзал у с.Крупа, про відновлення якого уже давно ведуться перемовини у регіоні, обласну наукову бібліотеку у Луцьку, яка вирізняється поліфункціоналом та футуристичним дизайном, представили проект-концепцію музею води у Луцьку та дошкільного закладу освіти. Крім того, молодь відтворила своє бачення сучасних житлових комплексів та благоустрою територій, готелю та культурно-видовищного центру. Цікавими для ЛНТУ стали проект-концепція кампусу Луцького НТУ та проект готелю на базі відпочинку нашого університету.

Відзначила унікальність та оригінальність робіт ректор Луцького НТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що кожен із проектів має право на реальне впровадження, адже продумані вони до деталей і вражають своїм функціоналом та дизайнерським виглядом. Тож ректор закликала молодь продовжувати навчання у магістратурі ЛНТУ та долучатися до спільного впровадження локальних проектів в університеті.

За словами декана ФАБД Олександра Андрійчука, факультет здебільшого пов’язують із будівельнми та інженерними спеціальностями, однак сьогодні студенти представили творчі просторові та креативні дипломні проекти, які мають гарну візуалізацію та безперечно вписуються у містобудівний простір Луцька.

Завкафедри Інна Абрамюк відзначила й відсутність плагіату у роботах студентів, що свідчить про їхній високий рівень підготовки, а також побажала молоді подальшого професійного зростання та реалізації нових цікавих проектів.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції