Ректор Луцького НТУ привітав із Днем працівників освіти колектив Технічного коледжу

З нагоди Дня працівників освіти ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук відвідав Технічний коледж та привітав колектив навчального закладу із професійним святом.

Студенти та викладачі Технічного коледжу Луцького НТУ спільно влаштували урочистості, під час яких кращих працівників було відзначено грамотами та подяками. Натомість молодь привітала своїх педагогів музичними дарунками , повеселила жартами та навіть організувала сюрприз для ректора.

«Дорогі педагоги, для вас сьогодні лунають слова щирої шани, сердечної вдячності. Ваша праця мудра і благородна, а досвід, душу, здоровя впродовж усіх років ви віддаєте своїм учням та студентам. Як мама проводжає дітей в дорогу, віддає з рушником частинку свого серця, щоб зігрівало їх на життєвих перехрестях, так і ви передаєте з частинкою серця знання. Мабуть велике воно – учительське серце, якщо на стільки вистачає його», - зазначили студенти, вітаючи викладачів.

Потому до слова запросили ректора Луцького НТУ, доктора технічних наук, професора Петра Савчука:

«В році є багато професійних свят, які ми шануємо, беремо у них участь, але є унікальне свято, яке відзначають усі – від малого до великого, від старшого до молодшого, від професійного педагога до людини, яка навчалася у школі, університеті чи займалася самоосвітою. Свято Дня працівників освіти – унікальне, тому що ми віддаємо дань шани і поваги своїм вчителям, колегам і певним чином стимулюємо їх бути кращими, терпимішими, талановитішими і наполегливішими. Це нелегка професія, бо це робота не з металом чи технічними виробничими процесами, а робота з тими людьми, які є нашим майбутнім, які виконують місію у житті. Безумовно, Луцький НТУ та Технічний коледж, які є прикладом для Волині як потрібно професійно готувати молодь, здійснює цю місію. Рівень сам говорить за себе, бо серед студентів є багато переможців олімпіад, стипендіатів, є чимало випускників, які продовжують свою карєру на науковій ниві, тому коледжу є чим пишатися. Від себе особисто, від Вченої ради та колективу Луцького НТУ вітаємо вас з професійним святом і бажаємо, щоб оберігав вас Всевишній, щоб ви відчували цей прихисток. Бажаю вам міцного здоровя, щоб у родинах було благополуччя, а вас не лише шанували, а й памятали, що ви ті унікальні особистості, які дають дорогу в життя, а на професійній ниві, бажаю вам процвітання, розвитку та вдосконалення».

Крім того, з нагоди свята Петро Савчук відзначив почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації Лисюк Оксану – майстра виробничого навчання за сумлінну і бездоганну працю та високі досягнення у навчанні й вихованні молоді. Від імені Луцького НТУ грамотою також нагороджено Олександра Великого та Вікторію Панасюк – викладачів спецдисциплін Технічного коледжу й майстра виробничого навчання Олену Петюк.

Справжній сюрприз влаштували для Петра Савчука студенти Технічного коледжу Луцького НТУ, які просто на сцені привітали ректора ЗВО зі святом та вручили йому подарунок – передбачення.

Своєю чергою, із вітальним словом виступила виконувач обовязків директора Технічного коледжу Олена Міськів, яка водночас передала вітання від директора коледжу Олега Герасимчука, який не зміг бути присутнім на святі:

«Мені сьогодні випала честь вітати усіх присутніх з святом і зачитати вітальну адресу нашого директора: «Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята і найщиріші побажання здоровя, щастя, радості, успіхів, добра, усього найкращого у вашому житті. Наснаги, успіхів, тепла і повсякдень і повсякчас хай все у вас буде гаразд». Дав нам Бог бути вчителями і я щиро бажаю, щоб кожен з нас мав довгий вчительський шлях, всіяний любовю і повагою студентів та наших учнів і хай ця вчительська дорога буде щасливою, багатою на успіхи і щоб ви йшли на роботу з радістю, а поверталися із миром і спокоєм додому. Хай Бог благословляє нас усіх і посилає міцне здоровя й успіхи».

До привітання долучилася також ветеран педагогічної праці Тетяна Бондарук:

«Прийміть щирі вітання з професійним святом та побажання добра, злагоди, миру, творчого вам натхнення і завжди вдячних студентів та учнів».

Продовжилося свято творчими виступами талановитих студентів Технічного коледжу, жартівливими сценами та безумовно, численними вітаннями для педагогів.

Більше фото за посиланням:

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ