Ректор Луцького НТУ та проректор Люблінського Католицького університету підписали угоду про співпрацю

У стінах Луцького національного технічного університету відбулася зустріч ректора ЗВО Петра Савчука із делегацією з Польщі на чолі із проректором у справах науки і навчальної роботи проф. Люблінського Католицького університету ім. Іоанна Павла ІІ Івоною Нєвядомською.

Передусім привітав гостей ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який висловив надію на плідну співпрацю та подальше розширення її меж:

«Я радий бачити у наших стінах перших осіб університету, який є для нас дуже важливим, тому що Люблінський Католицький університет імені Іоанна Павла ІІ – це не просто хороший класичний університет, але й один із найелітніших і найпрестижніших закладів освіти у Польщі. Дякуємо вам, що ви визначили партнером з наукового проекту саме нас і маю надію, що ви відчуєте, що це був правильний вибір. Крім того, дякую вашим колегам за попередній візит. Вони дали нам чимало інформації щодо напрямків розвитку співпраці з програми подвійного диплому й інших елементів мобільності. Безумовно і в нас і у вас є Еразмус проекти, будуть конкурси і нам надзвичайно важливо знайти точки дотику й спільні позиції в системі співпраці по академічній мобільності і студентів і працівників. Надіюся, що наша зустріч буде плідною»,- наголосив Петро Савчук.

Потому представники обох закладів вищої освіти розглянули умови співпраці і дійшли згоди в справі реалізації програми подвійного диплому в рамках навчання на бакалавраті з напрямку «Матеріалознавство» Луцького НТУ та «Інженерія матеріалів» Люблінського Католицького університету ім. Іоанна Павла ІІ. На підтвердження власних намірів представники обох ЗВО підписали відповідну угоду.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ