Ректор Луцького НТУ відвідав Німеччину та підписав низку меморандумів про співпрацю

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук здійснив робочий візит до Німеччини, де підписав низку меморандумів про співпрацю із провідними європейськими закладами вищої освіти та науковими структурами.

Відтак, в рамках робочої зустрічі з керівництвом Товариства бузьких голєндрів Карлом-Хайнцом Хюнебургом та Торстеном Кулє було підписано меморандум про співпрацю та напрацьовані спільні проекти. Луцький НТУ вчергове підтвердив свій високий авторитет, зокрема в чутливому напрямку історичних досліджень.

Крім того, з президентом Вищої школи Вестфалія Ліппе професором Юргеном Кралем було домовлено про спільний воркшоп та напрацювано нові проекти. Співпраця з провідним технічним університетом Європи отримала нове більш якісне продовження.

З представниками адміністрації краю Ліппе (м. Детмольд) обговорили проект створення інтеркультурного центру при ЗВО та питання розвитку співпраці молодіжних організацій регіонів.

Водночас, Петро Савчук із членом правління спілки Мости в Україну Альфонсом Броєром обговорили питання подальшої співпраці в рамках програми стажування студентів та можливостей спільного створення інтеркультурного центру на базі Луцького НТУ.

Своєю чергою, з виконавчим директором Гьотінгемського дослідного центру проф. Альфредом Айсфельдом було проведено перемовини та підписано меморандум про співпрацю у важливих гуманітарних напрямках наукових досліджень, а також узгоджено зміст спільної міжнародної конференції «Центральна і Східна Європа: минуле чи перспектива».

Насамкінець, делегація із Луцького НТУ на чолі із ректором відвідали історичні та культурні місця у Гьотінгемі та Магдебурзі.

Інформаційний відділ Луцького НТУ