Ректор Луцького НТУ взяв участь у ювілейних заходах університету Жиліна (Словаччина)

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, в рамках робочої поїздки відвідав університет Жиліна (Словаччина).

Відтак, Петро Савчук взяв участь в інавгурації ректора університету Жиліна Йозефа Яндачки та став учасником святкових заходів до 65-річного ювілею закладу вищої освіти. Крім того, дружній університет відзначив Луцький НТУ почесною медаллю ректора університету Жиліна.

Водночас обидва очільники університетів підписали угоду про багатовекторну співпрацю.

"Академічна мобільність, наукова кооперація та інші важливі для нас напрямки отримали суттєвий розвиток. І загалом: співпраця з словацькими вишами дає все більш продуктивні результати",- зазначає Петро Савчук.

Інформаційний відділ Луцького НТУ