Рівень вивчення охорони праці
в Луцькому НТУ – високий!

Минулого тижня студенти Луцького НТУ взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці», що відбулася у Національному університеті цивільного захисту України (м. Харків), та підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Охорона праці», що відбулася у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Колектив університету може пишатися достойним показом знань та вмінь нашими студентами і високими отриманими результатами серед майже сотні учасників заходів. Студентка напряму підготовки «Охорона праці» Катерина Бірук за зайняте друге місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді нагороджена дипломом ІІ ступеня, а студентка цього ж напряму підготовки Тетяна Гололобова нагороджена дипломом ІІІ ступеня за зайняте третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю «Охорона праці». Безпосереднє керівництво підготовкою студентів до Всеукраїнських олімпіади та конкурсу здійснювали доценти кафедри туризму та цивільної безпеки Михайло Ліщук та Віктор Стасюк.

Деканат факультету екології та приладо-енергетичних систем, науково-педагогічні працівники кафедри туризму та цивільної безпеки вітають переможців та бажають їм натхнення на нові навчальні та наукові успіхи.

Михайло Ліщук,

Віктор Стасюк,
доценти кафедри туризму та цивільної безпеки