РОБОЧА СЕСІЯ ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ
СПРИЯННЯ СТАЛОМУ МІСЦЕВОМУ РОЗВИТКУ

9-10 березня 2017 року у м. Вінниця відбулася робоча сесія Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку, в якій взяла участь доцент кафедри міжнародних економічних відносин Оксана Урбан. На зустрічі були підбиті підсумки роботи освітньої мережі у 2016 році та були обговорені  основні напрямки роботи на 2017 рік:

· проведення дослідження з поширення та засвоєння досвіду та методології Проекту ЄС/ПРООН в контексті реформи з децентралізації та процесу об’єднання громад в Україні у 4 громадах Волинської, Дніпропетровської, Чернігівської та Вінницької областей;

· студентський самміт зі сталого місцевого розвитку (#SDG) в контексті реформи з децентралізації та процесу об’єднання громад (липень, 2017). Умови для учасників будуть розіслані в кінці березня (кількість – 25 осіб);

· тиждень Цілей сталого розвитку ООН буде проходити з 24 по 28 квітня, в межах якого партнерські вузи організовують спільні заходи;

· до кінця серпня будуть проведені 5 тренінгів з тематики Цілей сталого розвитку ООН для місцевих активістів, колег-викладачів та інших зацікавлених осіб у 5 ВНЗ партнерах.

Спеціаліст з моніторингу та зв’язків з громадськістю Проекту МРГ Світлана Слабінська вручила подяки активним учасникам проектної діяльності.

Оксана Урбан,
доцент кафедри міжнародних економічних відносин