Перейти до основного вмісту

Луцький національний технічний університет у складі консорціуму, що представлений University of Borås (Швеція), Українською інженерно-педагогічною академією (м.Харків), та НГО «Інноваційна генерація» (Україна) продовжують роботу в межах спеціального грантового проекту на підтримку України в рамках програми Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme.

ТЛП ТЛП


Проект TEX4YUA націлений на розширення можливостей молодих людей, залучених до текстильної промисловості в Україні. Зміцнюючи цільову групу знаннями, навичками та натхненням, проєкт прагне сприяти інноваціям.

15.02.2024 р відбулась чергова робоча зустріч учасників проекту, на якій були обговорення питання дослідження інтересів української молоді з врахуванням потреб виробників, а також перспективи організації сумісних курсів, які сприяють підвищенню інтересу молоді до відповідних програм, спрямованих на розвиток текстильної промисловості в Україні.

ТЛП ТЛП ТЛП


Довгострокова мета проекту – впливати на зміни в українській легкій промисловості і сприяти її конкурентоспроможності на світовому ринку через впровадження інноваційних освітніх продуктів для здобувачів вищої і професійної освіти в Україні. Проект також підтримує новими компетентностями і можливостями молодих підприємців та викладачів в Україні, які виховуватимуть наступне покоління текстильників, винахідників та новаторів.

ТЛП ТЛП


Кафедра ТЛП