Робота акредитаційної комісії на кафедрі електроніки та телекомунікацій

Згідно наказу МОН України від 30.05.2018 р. №970-Л на кафедрі електроніки та телекомунікацій в період з 04.06.2018 р. по 06.06.2018 р. працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму 6.090503 «Телекомунікації».

До складу комісії увійшли: Заїка Віктор Федорович – голова комісії, завідувач кафедри телекомунікаційних систем та мереж Державного університету телекомунікацій, доктор технічних наук, доцент; Лазебний Володимир Семенович – доцент кафедри звукотехніки та реєстрації інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидат технічних наук.

За результатами роботи експертною комісією підготовлено висновок про можливість акредитації даного напряму.

Валентин Заблоцький, завідувач кафедри електроніки та телекомунікацій