Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ розпочалася гаряча пора вступної кампанії 2023. Із 1 липня процес вступу абітурієнтів розпочався із реєстрації електронного кабінету, а нині коридори ЗВО наповнені схвильованими абітурієнтами та їхніми батьками, які очікують позитивного результату вступу до університету.

Яка ситуація сьогодні в ЛНТУ, як працює приймальна комісія, про які основі дати варто пам’ятати абітурієнтам розповідаємо далі.

«Цьогорічна вступна кампанія – суцільна цифровізація, адже наші абітурієнти можуть самостійно зареєструвати електронні кабінети для вступу на бакалаврат. Уже з 19 липня вони зможуть надсилати електронні заяви до того ЗВО, куди планують вступати», - розповідає відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура.

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023

В ЛНТУ існує перелік освітніх програм, вступ за якими передбачає обов’язкову наявність сертифікатів ЗНО або НМТ. Водночас, є ті освітні програми, для вступу за якими на контрактну форму навчання достатньо написати гідний мотиваційний лист. Таких освітніх програм в ЛНТУ налічується 26 (бакалаврат, денна та заочна форми). Зі спеціальностями та вимогами для вступу можна ознайомитися тут: https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/umovy-vstupu/umovy-vstupu-dlya-vypusknykiv-shkil

«Минулий рік був для нас надзвичайно успішним, адже ми набрали 4351 абітурієнта на 1 курс за всіма формами навчання. Цьогоріч ми однозначно плануємо набрати більшу кількість абітурієнтів та очікуємо на 5 тисяч вступників», - зауважує Ірина Бандура.

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023

Щодо найбільш актуальних спеціальностей говорити складно, адже ЛНТУ охоплює максимальну кількість тих напрямів, які сьогодні безперечно затребувані на ринку праці. Загалом у ЗВО налічується 56 освітніх програм за ступенем бакалавра. Традиційно, великий попит спостерігається на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій, на факультеті бізнесу і права та ті спеціальності, які користуються особливою підтримкою держави, а це технічні, природничі науки, будівництво та архітектура, електрична інженерія, воєнні науки, безпека, педагогіка.

Окрім того, абітурієнти 2023 мають чудову нагоду вступити на навчання за новими освітніми програмами. Цього року в ЛНТУ відкрили одразу дев’ять нових ОП, а це: «Комп’ютеризовані телекомунікаційні мережі» (бакалавр); «Системи керування безпілотними апаратами» (бакалавр); «Деревообробні та меблеві технології» (бакалавр); Дизайн (графічний дизайн) (бакалавр); «Підприємництво та бізнес адміністрування» (бакалавр/магістр); «Управління персоналом та бізнес-економіка» (магістр); «Крафтові харчові технології» (магістр); «Агрономія» (магістр); освітньо-наукова програма «Галузеве машинобудування» (магістр). Про ці освітні програми дізнавайтеся більше тут: https://lntu.edu.ua/uk/media/novi-osvitni-prohramy-v-lntu-perelik-ta-umovy-vstupu-na-bakalavrat-ta-mahistraturu

Загалом прийом документів та робота приймальної комісії в ЛНТУ триватиме до 30 листопада. Які дати необхідно пам’ятати дивіться тут: https://lntu.edu.ua/uk/abituriyentu_/kalendarni-hrafiku-vstupnoyi-kampaniyi

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023

Одночасно, відповідальний секретар приймальної комісії наголошує, що приймальна комісія обов’язково надає можливість нашим абітурієнтам зареєструвати пільгу. Важливо, що пільга реєструється лише в одному закладі вищої освіти і жоден абітурієнт не може через свій електронний кабінет завантажити документи, які свідчать про пільгу. Тому вступники повинні звернутися до приймальної комісії ЛНТУ за професійною консультацією, де їм пояснять, який комплект документів потрібен для реєстрації пільги, зареєструють її та, найважливіше, роз’яснять, які права має абітурієнт на основі цієї пільги: чи це безумовне зарахування чи можливість переведення на додаткові державні місця тощо. Більше про умови вступу для пільгових категорій тут: https://lntu.edu.ua/uk/osoblyvi-umovy-vstupu-dlya-pilhovykh-katehoriy-2023

Вступ 2023Вступ 2023вступ 2023

А ще, в ЛНТУ працює студентська приймальна. Молодь зустрічає абітурієнтів, своїх майбутніх колег та друзів, аби підтримати, допомогти та підказати, що варто зробити, аби не загубитися у світі НМТ, електронних кабінетів, подачі заяв і багато іншого. Здобувачі освіти з різних факультетів, різних курсів та спеціальностей, чекають нових друзів із числа абітурієнтів щодня в головному корпусі ЛНТУ!

вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023вступ 2023

Слідкуйте за новинами вступної кампанії 2023 в ЛНТУ на нашому сайті https://lntu.edu.ua/uk, у соцмережах https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity https://www.instagram.com/lntu_lutsk/ та у телеграм-боті https://t.me/VseProVstup_bot. За більш детальною інформацією звертайтеся до відповідального секретаря приймальної комісії 096 543 89 89 Ірина Олександрівна.