Розпочато прийом заявок на участь у FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM

Стартував прийом заявок для участі у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників закладів вищої освіти — FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM.

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ЗВО. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

*  Український Офіс ім.Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.
**Конкурсанти можуть подаватись на магістерську програму у США з тієї спеціальності, з якої вже отримали диплом в Україні або іншій країні, або з суміжної до зазначеної в дипломі спеціальності.
*** Конкурсанти можуть подаватись на магістерську програму зі спеціальності, відмінної від зазначеної в дипломі, якщо вони мають фаховий досвід роботи за цією спеціальністю (не менше 1-2-х років) або володіють базовими  знаннями та навичками з цієї спеціальності, одержаними завдяки проходженню стажувань, тренінгів, сертифікатних та інших освітніх програм.

Американські студії

Антропологія

Археологія

Архітектура / містопланування

Астрономія

Бібліотекарство

Ґендерні студії

Генетика

Геологія

Громадське управління

Державна політика

Екологія/охорона довкілля

Економіка (теоретичні напрямки)

Журналістика/ засоби масової комунікації

Інженерні науки

Інформаційні науки

Історія, критика або менеджмент у галузі культури та театру

Комп'ютерні науки

Лінгвістика/ прикладна лінгвістика

Матеріалознавство

Мистецтво (живопис, скульптура, музика, кіно, театр, фотографія,хореографія)/ мистецтвознавство)

Міжнародні відносини

Музеєзнавство

Освіта/управління в галузі освіти

Охорона здоров'я

Охорона історичної спадщини

Педагогіка

Політичні науки

Правознавство

Психологія

Релігійні студії

Соціальна робота

Соціологія

Українознавчі студії

Філософія

Фольклор

Кінцевий термін подання заявок — 16 травня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
  • мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2021 р.)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Детальніше за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html