Перейти до основного вмісту

Розпочався прийом заявок на навчання у Школі менеджменту IAE Metz Лотаринзького Університету (Франція, місто Мец) на унікальній франко-українській програмі бакалаврату (BAC+3) з Міжнародного Менеджменту та Торгівлі.

Міжнародні можливості

Школа менеджменту IAE Metz Лотаринзького Університету (Франція, місто Мец) була створена у 1988 році й до сьогодні щороку пропонує своїм 1400 студентам навчальні курси для здобуття вищої освіти, від 3-го курсу бакалавра до магістра у сферах менеджменту: HR-менеджмент, цифрові технології, нерухомість, інновації, фінанси, логістика, маркетинг, управлінський контроль.

Франко-українська програма охоплює такі аспекти: міжнародний менеджмент, міжнародний маркетинг, фінансовий менеджмент, міжкультурний менеджмент, управління інформаційними системами та ін.

Ця програма відкриє професійні горизонти у сфері міжнародного менеджменту, з можливістю стажування й робочого контракту у міжнародних компаніях, які співпрацюють з Україною.

Додаткова інформація тут: https://global-ukraine.gbhs.fr/news/navchannya-u-franciji-dlya-ukrajinskih-studentiv-2024

Переглянути спеціальну інформаційну сесію про навчальну програму можна тут: https://youtu.be/TK5DxZXp-Ew?si=pF91FwZvqtmuTf_H