У рамках міжнародного освітнього проекту «SUUUpoRT – Structural support of Ukrainian Universities in Upkeep and Rebuilding оf Higher Education» за фінансової підтримки «Stiftung Innovation in der Hochschullehre» команда НПП ЛНТУ у складі професора кафедри цифрових освітніх технологій Ольги Гулай, доцентів кафедри харчових технологій та хімії Ірини Мороз та Василини Шемет підготувала навчальний курс General Chemistry.

Розроблений в рамках проєкту SUUUpoRT курс можна знайти за покликанням https://suuuport.de/general-chemistry Курс є доступним на німецькій освітній платформі OPAL для українських здобувачів освіти.

НаукаНаукаНаукаНаука

Модуль курсу «Загальна хімія» передбачає розгляд теорій, законів, понять, фактів про будову і властивості неорганічних речовин, закономірності перебігу хімічних реакцій. До кожної теми надається теоретичний матеріал та відеозаписи лабораторних робіт. Це сприятиме формуванню спеціальних навичок поведінки з речовинами, плануванню та проведенню хімічного експерименту з дотриманням правил безпеки.

НаукаНаука

У лабораторії хімії кафедри харчових технологій та хімії ЛНТУ було відзнято 7 лабораторних робіт, підготовлено 7 лекцій та тести перевірки знань до кожної теми. Автори курсу не тільки продемонстрували власний рівень хімічних компетентностей, але й вдосконалили цифрові навички при монтуванні та озвучуванні відеоконтенту. Результати роботи над проектом відзначені сертифікатами Технологічного університету «Гірнича академія Фрайберга» (Німеччина).

НаукаНаукаНаукаНаука

Проект SUUUpoRT пропонує постійно зростаючу кількість навчальних відеоресурсів, які студенти можуть безкоштовно використовувати в онлайн-середовищі для самостійного навчання, а викладачі можуть включати у свою освітню діяльність. Запрошуємо доєднуватися!

Ольга Гулай, професор кафедри ЦОТ