Перейти до основного вмісту

Д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич завершила міжнародне стажування за грантовою стипендіальною програмою «Місяць в Польщі» від Центра Діалогу імені Юліюша Мєрошевськего на кафедрі наук економічних факультету права та адміністрації Університету Адама Міцкевича в Познані. 

Стажування проходило з 01 березня по 31 березня 2024 року. Стипендіальна програма «Місяць в Польщі» дозволила професору Оксані Полінкевич провести дослідження щодо ірраціональної поведінки малого і середнього бізнесу в Польщі. 
 

ПТЛ ПТЛ


У межах стажування 18.03.2024 була проведена відкрита лекція для студентів факультету права та адміністрації Університету Адама Міцкевича в Познані на тему «Економічні, соціальні та екологічні наслідки війни України з росією». Під час лекції виникла дискусія щодо проблематики війни, важливості військової допомоги для України від країн ЄС, шляхів відновлення економіки України. 

Також 19.03.2024 була проведена гостьова лекція для працівників та аспірантів кафедри наук економічних факультету права та адміністрації Університету Адама Міцкевича в Познані на тему «Освіта і наука в умовах війни в Україні: перспективи розвитку».

Оксана Полінкевич в рамках реалізації стипендіальної програми «Місяць в Польщі» від Центра Діалогу імені Юліюша Мєрошевськего налагодила наукову співпрацю з кафедрою економіки підприємств, інвестицій та страхування Політехніки Познанської, кафедрою підприємництва та комунікації, які є на факультеті Інженерії Управління в Інституті Логістики та Інституті Управління та інформаційних систем. Така співпраця стала можливою завдяки укладеного меморандуму про співпрацю між Познанською Політехнікою та Луцьким національним технічним університетом ще у 2016 році. Працівники кафедри та зацікавлені особи з ЛНТУ були запрошені на конференцію «Системи соціального забезпечення в умовах демографічних, економічних і технологічних викликів», яка відбудеться 26-27 вересня 2024 року. 
 

ПТЛ ПТЛ


Зі свого боку, колеги з Познанської Політехніки та Університету Адама Міцкевича в Познані були запрошені до конференції «Підприємництво та торгівля: сучасний стан і перспективи розвитку», яка відбудеться в ЛНТУ 16 травня 2024 року. Також були розглянуті можливості студентських академічних обмінів.

ПТЛ

За період стажування, науковиця також взяла участь 21.03.2024 у Innovation Coach, який був організований Маршалковским управлінням Великопольского воєводства в Познані, а також 21-22.03.2024 у міжнародній конференції «Професійна таємниця», яка відбулася на факультеті права та адміністрації Університету Адама Міцкевича в Познані.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики