Нещодавно в м. Луцьк на території музею сучасного мистецтва Корсаків, було проведене захоплююче управлінське моделювання «Луцьк - громада без бар'єрів», за методикою government simulation game в межах реалізації проекту з вивчення потреб цільових аудиторій та напрацювання ідей для реалізації Луцької міської програми «Громада без барʼєрів» через симуляційну гру «Світ Громад». Проект впроваджується за підтримки Уряду Великої Британії та Луцької міської ради.
Кількість учасників налічувала понад сто людей, серед яких були: громадські активісти, службовці органів місцевого самоврядування, підприємці та власники бізнесів, ВПО, люди з інвалідністю, молодіжні працівники, а також наші старанні студенти-будівельники і викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії ЛНТУ (Андрійчук Олександр, Мельник Юлія, Верешко Олег), які після пар долучилися до цього заходу.
Цей захід був створений для зацікавлення громади взяти активну участь у вирішенні важливих питань міста, а саме створення безбар’єрного комфортного середовища для всіх мешканців Луцької міської територіальної громади.
Головною метою гри було знайти рішення максимального усунення бар'єрів для забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності. Прикладами може слугувати:
- влаштування пандусів для людей у колісних кріслах та батьків з візочками;
- доступності людей із вадами зору;
- створення місць для реабілітації ветеранів;
- забезпечення рівного доступу всім групам населення до фізичного оточення, транспорту, інформації та зв’язку, інформаційно-комунікаційних технологій і систем, а також до інших об’єктів та послуг особливо у період війни.
Саме за допомогою цього заходу, кожному громадянину, незалежно від віку та професії, випала можливість об'єднати зусилля і розробити стратегії покращення міста Луцька разом, а студенти-будівельники отримали надзвичайно важливі управлінські компетенції через гру.
Дякуємо нашим викладачам, а також захисникам та захисницям за можливість участі в цьому заході в надзвичайно класній локації.
У перемоги багато імен – Слава Україні!
Студенти груп БЦІ-31 і БЦІ-32